Podpoř naši tvorbu

Podpoř nás přímo nebo zakoupením podpůrného balíčku v našem e-shopu

podpořte nás jednorázově s použitím QR kódu…

…nebo pravidelně na pickey.cz

100 

Každá kačka dobrá!

200 

Injekce přímo do kreativního obsahu!

500 

Wow!! Jseš frajer(ka)!

Chceš za svoje peníze dostat luxusní kus látky?

Pokud chceš vypadat tak skvěle jako Michal nebo Tomáš a mít to nejúžasnější triko v celé nesmírnosti kosmíru, připravili jsme pro tebe merch za všechny prachy.

David approves! Klikej na Davida a nebudeš na adama (litovat)!

Klikej na Davida a nebuď na adama!

Kup si něco na sebe!

Jsme tu pro tebe už od roku 2017. Připravujeme videa, ve kterých sdílíme zkušenosti nás a našich kolegům kamarádů a známých. Naší hlavní myšlenkou je: Kolega není konkurence, a proto se snažíme postupně vracet komunitě kreativních lidí to, co se i od ní sami učíme. Protože pomáhat nás opravdu baví!

Nemáme žádné sponzory, ani sponzorovaný obsah. To, co doporučujeme, je založeno na vlastních zkušenostech a sebevzdělávání. Kreatury děláme zadarmo.

Pokud máš pocit, že jsme ti pravidelně přinášíme hodnotné know-how nebo, že jsme ti v minulosti či pravidelně pomáháme, oceníme podporu. Pokud si to můžeš dovolit, uvítáme nějaký ten dar na provoz všeho na čem pro tebe pracujeme. Ať už je to pořízení lepší techniky, zaplacení podcastovacích serverů apod. Nechceme v tuto chvíli vydělávat, ale dostat se alespoň na nulu. Tento projekt nestojí jen peníze, ale především spoustu energie a času dvou chlápků od rodin, jejichž drahé polovičky by s nimi raději trávily  streamovací večery jinak než skrze obrazovku.

Pokud si to dovolit nemůžeš, tak to vůbec nevadí! Když o naší práci řekneš alespoň jednomu kamarádovi nebo kolegovi, kterému by se to, co povídáme mohlo hodit, pomůže nám to rozšířit komunitu kreativních a šikovných lidí o někoho dalšího.

Tak jako tak, ti oba moc děkujeme, vážíme si času který věnuješ naší práci a těšíme se, co spolu vytvoříme. Díky!

– Michael a Tom